ارائه دهنده انواع طراحی سایت
تاریخ : سه شنبه 26 آبان 1394
نویسنده : زهرا مرزبان

سرعت بارگذاری و یا لود صفحه سایت، یکی از عوامل موثر در سئو و رتبه بندی سایت شما توسط موتورهای جستجو است. هرچه سرعت لود صفحه سریع تر باشد و مدت زمان کوتاه تری طول بکشد، کاربر رضایت بیشتری خواهد داشت در نتیجه این سایت از نظر گوگل مفید شناخته شده و رتبه بالاتری خواهد گرفت. هرچه سایت رتبه بالاتری کسب کند در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل ظاهر خواهد شد و در نتیجه کاربران بیشتری از آن بازدید خواهند کرد.

در سال 2010 گوگل این فاکتور ( سرعت بارگذاری صفحه ) را به عنوان یکی از الگوریتم های موثر در سئو معرفی کرد. حداکثر زمان لود صفحه سایت 4 ثانیه است و این بدین معنی است که شما تنها 4 ثانیه برای جلب رضایت کاربر زمان دارید.

سرعت لود صفحه


|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ : سه شنبه 26 آبان 1394
نویسنده : زهرا مرزبان

احتمالا هنگامی که برای طراحی سایت خود تحقیق می کردید به کلمه سئو برخورد کرده اید. آیا می دانید سئو چیست؟ و یا چه کاربردی دارد؟

سئو خوب به معنی موفقیت سایت و مفید بودن سایت برای کاربر است. در واقع سئو یعنی رتبه بندی موتورهای جستجو مانند گوگل. سئو کاران با شناسایی الگوریتم های گوگل، سایت شما را با موتورهای جستجو همگام می کنند در نتیجه موتورهای جستجو ( همچون گوگل) سایت شما را به عنوان یک سایت مفید شناسایی کرده و آن را در رتبه بالاتری در نتایج جستجو گوگل نشان می دهند.

سئو

از نظر موتورهای جستجو، سایتی می تواند در صفحه اول گوگل قرار بگیرد که کاربرپسندتر باشد. محتوای یونیک و خاص یکی از راه های جذب کاربر و مفید بودن سایت است. بنابراین اگر می خواهید در صفحات اول گوگل ظاهر شوید و کسب و کار خود را جهانی کنید با مشاوران ما در شرکت طراحی سایت مبنا تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: 0216123


|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0

آخرین مطالب

/
به وبلاگ من خوش آمدید